Stand hockey competitie Were Di D2

Op deze pagina een overzicht van de tussenstanden en eindstanden in de hockey competitie van het hockey seizoen 2012/2013, maar ook van vorige seizoenen. Zowel de veldhockey competitie als de eventuele zaalhockey competitie.

Reserve Hoofdklasse hockey 2013-2014

Laatst bijgewerkt op: 29 mei 2014
PosTeamGSGWGLVLPnt
1Oranje Zwart D222193060
2HC Tilburg D3
22162450
3Den Bosch D322146248
4HC Tilburg D222135444
5Eindhoven D2
22121937
6Were Di D2221111034
7Zwart Wit D222641223
8Den Bosch D222611519
9Push D222541319
10Oranje Zwart D222531418
11Breda D222421614
12Uden D222421614

Eindstand Reserve Hoofdklasse hockey 2012-2013

Laatst bijgewerkt op: 26 apr 2013
PosTeamGSGWGLVLPnt
1HC Tilburg D220190157
2Oranje Zwart D220161349
3HC Tilburg D320151446
4Drunen D220121737
5Were Di D220103733
6Oranje Zwart D320101931
7Den Bosch D220801224
8Zwart Wit D220731024
9Push D220631121
10Eindhoven D220441216
11MEP D22014157
12HC Tilburg D41411184

Eindstand Reserve Hoofdklasse hockey 2011-2012

Laatst bijgewerkt op: 15 juni 2012
PosTeamGSGWGLVLPnt
1HC Tilburg D222153448
2Oranje Zwart D222144446
3HC Tilburg D322142644
4Push D222132741
5Oranje Zwart D322122838
6Eindhoven D222114737
7Den Bosch D222114737
8Drunen D222104834
9Zwart Wit D222821226
10Were Di D222511616
11Breda D222241610
12Oranje Zwart D42210213

Eindstand Reserve Hoofdklasse hockey 2010-2011

In deze hockeycompetitie zijn de dames van TMHC Forward D2 Nationaal kampioen geworden. Volgend seizoen moeten ze de titel gaan verdedigen als HC Tilburg.

Laatst bijgewerkt op: 24 apr 2011
PosTeamGSGWGLVLPnt
1Forward D220200060
2Den Bosch D220143345
3Oranje Zwart D220120836
4Zwart Wit D22096533
5Oranje Zwart D320102832
6Forward D32083927
7Push D22076727
8Were Di D220731024
9Eindhoven D220361115
10Breda D22022168
11MEP D22021177